אודות

אהלן אולימפוס בע"מ הינה חברת תיירות נכנסת המעניקה שרות אישי לקבוצות ולתיירים בודדים מעל שני עשורים.

לרשות החברה עומד צוות ותיק, מסור ומקצועי השם תמיד את טובת הלקוח מעל לכל שיקול אחר. הצוות שלנו כולל סוכנים דוברי אנגלית, גרמנית, עברית וספרדית, אך חושב מכך השרות תמיד מטובל בחיוך ובאווירה נעימה וחיובית.

אנחנו באהלן אולימפוס מרגישים כנושאי בשורה בכל הקשור לארגון טיולים בישראל לקבוצות קטנות או גדולות, שלפעמים משלבים תחת מטרייה אחת גם ביקור במצרים, בירדן ובשטחי הרשות הפלסטינית. הבשורה של הצוות שלנו היא שירות וסובלנות: יהודים, נוצרים ומוסלמים עובדים יחדיו במטרה להעניק לאורחים שלנו את השירות הטוב, האישי והאמין ביותר. תכנון טיול משולב יעדים בישראל ובסביבותיה הוא אחת ההתמחויות שלנו, ואנחנו עובדים כתף אל כתף עם טובי התיירנים במדינות השכנות. בזכות חברויות האמת שרקמנו איתם לאורך שנים רבות אנחנו יכולים להציע לכם טיול משולב איכותי ובטוח!

הצוות המיומן של אהלן אולימפוס מחויב לכם בראש ובראשונה, וכל פנייה ופנייה מטופלת באופן אישי על ידי אחד המומחים שלנו. אנחנו מאמינים שלאנשים שונים מתאימות תוכניות טיול שונות, ונשמח לתכנן בשיתוף איתכם את הטיול שחלמתם עליו. בתהליך התכנון נבחן את תחומי העניין שלכם וניצור תוכנית מתאימה שמשלבת אתרי תיירות קלאסיים לצד אתרים אותנטיים ופחות תיירותיים, נבחר מקומות לינה יחד מתוך התחשבות במיקום וברמת ההלנה המבוקשת, נתאים עבורכם את התקציב וכמובן נבחר את מורה הדרך האופטימלי לפרופיל הטיול – וכל זה בסבלנות רבה, עד שנמצא את הפורמולה המנצחת.

את חברת אהלן אולימפוס ייסד ומנהל בפועל כפיר שורץ, שמביא איתו ניסיון רב שנים מתעשיית התיירות והאירוח. כפיר הקים את החברה לאחר קריירה ניהולית בתעשיית המלונאות של אילת, מתוך תשוקה לספק שירות אישי, מהיר, מקיף ובלתי פורמלי. צוות החברה כולל בין השאר את חגית מסוסני, מנהלת המשרד באילת, שעובדת איתנו משנת 2005; ליז אוחנה, מרכזת נושא הטיולים לירדן, שעובדת איתנו מ-2006; אליאב מוגרובחו, מנהל המחלקה הלטינית, שמתמחה בהפעלת טיולים בספרדית לישראל, ירדן ומצרים, ועובד איתנו מ-2008; ודניאלה פס, דוברת אנגלית, גרמנית, ספרדית ופורטוגזית, שהגיעה אלינו ב-2015 אחרי 30 שנות עבודה בתעשיית המלונאות.

המשותף לכל חברי הצוות הוא המחויבות המוחלטת ללקוח ותודעת השירות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש, שמתבטאת גם בזמינות מעבר לשעות פעילות המשרד במקרה הצורך. ובזה טמון הייחוד של חברת אהלן אולימפוס: באנשים, בפריסת הצוות ובתפיסת המוצר התיירותי. אנחנו לא עובדים בשעות או בשיטות קונבנציונליות ולא מציעים אותו טיול לכולם. ואת השירות האישי, המקצועי, המגוון והייחודי שלנו אנחנו מעניקים גם מחוץ לגבולות המדינה, הודות לקשרים הטובים שלנו עם תיירנים בירדן, במצרים וברשות הפלסטינית. אהלן אולימפוס עשתה לה שם כחברה חלוצה, ותיקה ומומחית בטיולים חוצי גבולות.

מוצרי התיירות המגוונים שאנחנו מציעים כוללים טיולי יום פרטיים וטיולי יום קבוצתיים, וגאוותנו הגדולה היא על הטיולים בהתאמה אישית – בין אם מדובר בטיולי צליינות של 5­-8 ימים או בטיול של 10 ימים ויותר בישראל, ירדן ומצרים. אנחנו שמחים להציע טיולים מותאמים אישית גם לבודדים, במתכונת של טיולי VIP ועוד. מעטפת השירות שלנו כוללת את כל רכיבי הטיול, ובהם קבלת פנים בשדה התעופה, הדרכה, היסעים, הלנה, כניסות לאתרים, תיאום מיסות והנפקת אשרות לקבוצות תיור ממדינות מסוימות (למשל סין ואינדונזיה). לקבוצות מארה"ב ומקנדה אנחנו מציעים גם את הטיסות במסגרת חבילת הטיול.

אנחנו באהלן אולימפוס רואים בעבודתנו שליחות של ממש: שליחות של שלום אזורי, שליחות של עבודה כתף אל כתף ללא הבדלי דת, גזע, מין או זהות מינית, וכמובן שליחות של הענקת שירות שישאיר לאורחים שלנו טעם של עוד. אנחנו מאמינים בעתיד של שיתוף פעולה אזורי תיירותי נרחב, ולא בכדי בחרנו להציב את משרדנו הראשי בעיר אילת – משולש גבולות בין ישראל, ירדן ומצרים ושער כניסה ימי, קרקעי ואווירי המוביל להזדמנויות ואפשרויות בלתי מוגבלות.