טיול יום לפטרה מאילת

מקום ושעת איסוף לטיול בפטרה מאילת: החל מ 07:10, מלונות אילת, שדה התעופה, קיבוץ אילות או כל נקודת איסוף בעיר אילת

תיאור הטיול

איסוף ברכב ממוזג ונסיעה למעבר הגבול ערבה. נציג מחברתנו יסייע בכל תהליכי חציית הגבול בצד הישראלי. עם ההגעה (הליכה קצרה בין שני המסופים) לצידו הירדני של הגבול,מפגש עם המדריך הירדני. נסיעה לפטרה דרך ואדי יאתם, נעבור בנופי גרניט אדומים עם פסי מחדר שחורים. בדרך לפטרה, הנמשכת כשעתיים, נעשה הפסקה לחילוץ עצמות ולשירותים והפסקה קצרצרה נוספת לתצפית על הערבה והנגב הישראלים. עם הגעתנו לפטרה, נכנס לאתר ההיסטורי פטרה ונבצע רכיבה קצרה על סוסים (למעוניינים בלבד). פטרה, בירתם של הנבטים, חצובה בסלע, ממוקמת בקטע עמוק של ואדי מוסא, והדרך היחידה אליה היא דרך נקיק צר המכונה "הסיק". בסופו של ה"סיק", נגלה לעיננו במלוא הדרו ה"חזאנה", הידוע בכינויו "אוצר פרעה", לאחר שנצלם ונצטלם נגיע ללב העיר העתיקה של פטרה. נבקר בתיאטרון, ב"רחוב העמודים", נציץ למקדש "בת פרעה", ועוד…
את ארוחת הצהריים נסעד במסעדה באתר, כך שלא נצטרך לבזבז זמן יקר, ונשהה כמה שיותר בשמורה.

לאחר שנצא מהאתר ההיסטורי ,פטרה, נבצע סיור קצר ב"מעיין משה", הממוקם בעיירה ואדי מוסא (שם טוענים היכה משה בסלע "ויצאו ממנו מים"),ונמשיך בנסיעה לכיוון עקבה לסיור קצר בעיר.
בסביבות השעה 18:00-19:30 ניפרד לשלום מהמדריך והנהג הירדנים, נחצה את הגבול לישראל, שם יחכה נציגנו שיחזירכם לאילת.
לידיעתכם – ניתן לבצע את הטיול לפטרה במסגרת של יום אחד בהגעה לאילת בטיסת ארקיע או ישראיר הראשונה וחזרה לת"א בטיסה האחרונה.  למתקשים בהליכה, ניתן לשכור במקום כרכרה לשני אנשים. תשלום נוסף במקום. הטיול לפטרה כרוך בכ-8 ק"מ הליכה!
ישראלים חייבים לצאת מהארץ ולהיכנס לארץ אך ורק עם דרכון ישראלי
שתפו טיול זה

למידע והזמנות – אנא חייגו אלינו 072-2429922 או שלחו מייל

שתפו טיול זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב email
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

בקשה להצעת מחיר