טיול קלאסי בירדן

קלסיקה, טבע, מדבר ומים בירדן – טיול שלושה ימים אולטימטיבי לירדן

כמקובל אצלנו! התוכנית מבית היוצר שלנו ואינה מועתקת מאתרים אחרים 

תוכנית ייחודית ל-3 ימים בירדן במסלול המשלב קלאסיקה, טבע, מדבר ומים, מסלול המותאם לכל המשפחה, ניתן להוציא טיול זה בכל תאריך במינימום 12 משתתפים או כטיול פרטי:

יום 1

עקבה – ואדי רם – פטרה

מפגש עם מדריך הקבוצה הישראלי בתחנת רכבת צפון בת"א בשעה 05:00, נסיעה במיניבוס / אוטובוס ממוזג למעבר הגבול ערבה, חציית הגבול, מפגש עם מדריך הקבוצה הירדני והנהג הירדני, סיור קצר בעקבה לקניות והתרשמות מעיר הנמל היחידה של הממלכה ההאשמית – ירדן, ונסיעה לואדי רם לרבות סיור ג'יפים של כשעתיים באחת השמורות המדבריות המרהיבות בעולם, ארוחת צהרים בסגנון מזנון חופשי תוגש לקבוצה כמו גם קפה ותה אותנטיים, מואדי רם, נמשיך לעבר ו'אדי מוסא, העיירה הסמוכה לאתר שהינו גולת הכותרת של ירדן – פטרה. לאחר שנקבל חדרים, זמן חופשי לסייר ברחובה הראשי של העיירה בו ניתן למצוא מזכרות בבזארים מרהיבים.

יום 2

טיול בפטרה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול בפטרה בירת הנבטים, זהו יום שהינו הגשמת חלום לרבים, נלך לאורכו של הסיק, נחזה באמפיתאטרון, נטפס למנזר (דיר) לתצפית מרהיבה, נאכל צהריים באתר ונתנסה ברכיבה קצרה על סוסים (כ-700 מטר). יום זה רווי בהליכה (כ-9 ק"מ, למתקשים בהליכה ניתן לשכור כרכרות במקום בתשלום נוסף), אחה"צ נשוב למלון למנוחה, ארוחת ערב ונארוז חפצינו לקראת הנסיעה צפונה.

יום 3

ואדי אבן חמד- ג'ראש – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, נעמיס חפצינו על גבי האוטובוס ונעשה פעמינו לעבר ואדי אבן חמד, קניון שמיקורתיו מטפטפים מעיינות רבים ואשר מוקף צמחיית עד עוצרת נשימה, ההליכה כוללת הליכה במיימיו החמים של הואדי חוויה בלתי נשכחת לכל גיל. לאחר ההליכה, נאכל ארוחת צהריים ונמשיך לסיור בג'ראש, עיר רומית עתיקה יפה במיוחד, לאחר הסיור בג'ראש ניסע למעבר הגבול נהר הירדן, ניפרד ממדריכנו הירדני ומהנהג ונשוב לת"א במיניבוס שימתין לנו בעבר הישראלי של הגבול.

שתפו טיול זה

למידע והזמנות – אנא חייגו אלינו 072-2429922 או שלחו מייל

שתפו טיול זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב email
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

בקשה להצעת מחיר