יומיים טיול בירדן

יומיים טיול ירדן עם מים – ואפילו טירה…!

 

יום 1

מסוף נהר הירדן- וואדי אבן חמאד- פטרה

עם הגעתנו למעבר הגבול "נהר הירדן"  (שייח' חוסיין) יעזור לנו המדריך בתהליך המעבר, ולאחר חציית הגשר יחכה לנו אוטובוס ומדריך ירדני שיהיו איתנו במהלך הטיול בירדן. את היום נפתח בנסיעה, שעם הגעתנו לוואדי אבן חמאד הופכת להליכה חוויתית בתוך מים, השתכשכות בהם, ורחצה במעיינות חמים טבעיים! מסלול הליכה זה, למרות היותו בלתי-שיגרתי בעליל, מתאים "לכל המשפחה". לאחר נסיעה קצרה נעצור להפסקת צהריים בעיירה כרך, היא "קיר מואב" המקראית. אחר הצהריים נבקר במצודת כרך הענקית, בה שכן בין היתר האביר רנו דה שאטיניו, שגם אם לא היה לו סוס לבן, סיפורי מעלליו עדיין מעוררים רעד קל בגוף כל שומעיהם…

לינה במלון בעיירה ואדי מוסה שליד פטרה.

יום 2

טיול בפטרה- חזרה לישראל

יום זה מוקדש לטיול ב "סלע האדום" – פטרה! עם שחר, לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את הטיול במעוק ה"סיק" המסתורי, בו חרטו הנבטים מצבות לאלוהיהם. בסוף ה"סיק" נגלה לעינינו לפתע ה"ח'אזנה", הוא המונומנט המופיע תמיד בהקשר לפטרה, שלפי סיפורי הבדואים הסתיר בו פרעה את אוצרותיו. נמשיך לשוטט בעמק של פטרה ונבקר בשאר האתרים המטויילים ביותר שבו, כגון התיאטרון, "מקדש בת פרעה" ועוד אתרים עם שמות מסתוריים… לאחר ארוחת הצהריים נחזור לאוטובוס שיחזיר אותנו למעבר הגבול.

 הערה חשובה:

תיאור המסלול מדבר על טיול מהמעבר הצפוני ("גשר שייח' חוסיין") אך אנו ממליצים להתחיל ולגמור את הטיול במעבר ערבה. ניתן גם להתחיל במעבר אחד ולסיים בשני. במקרה שמתחילים ומסיימים במעבר ערבה,נחליף את סדר הימים, כך שנבקר בפטרה ביום הראשון, ובוואדי אבן חמד וכרך ביום השני.

גילוי נאות: משרד ראש הממשלה/המטה ללוחמה בטרור ממליץ להימנע מלבקר בירדן, היציאה לטיול באחריותכם בלבד

שתפו טיול זה

למידע והזמנות – אנא חייגו אלינו 072-2429922 או שלחו מייל

שתפו טיול זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב email
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

בקשה להצעת מחיר